Cumartesi, 23 Şubat 2019
Anasayfa Belgeler

Belgeler

Basında iskele sancak

selimkayaBasından / PKK'nın eski yöneticilerinden Selim Çürükkaya, Haber Saati'nde bu kez Öcalan ile Ergenekon arasında bağlatıyı sağlayan ismi açıkladı.   "İmralı cezaevini inşa eden komutan Ergenekon davasından firarda, yöneten komutan tutukludur, Öcalan'ın ifadelerini alan albay şu anda tutukludur." diyen Çürükkaya Öcalan'ın kendi iradesi olmadığını, birilerinin söylediklerini yaptığını savundu

İskele sancakta Selim Çürükkaya ile yapılan Röpün bir kısmını Saman yolu Tv yayınladı:Aşağıdaki linki tıklayınız:

 

http://www.islamigundem.com/video-haber/video-haber/1414-ocalan-ve-ergenekon-iliskisi.html

Selimin roportajının Türk basınındaki yankıları aşağıdaki linki tıklayın:

PKK'nın eski yöneticilerinden Selim Çürükkaya, Haber Saati'nde bu kez Öcalan ile Ergenekon arasında bağlatıyı sağlayan ismi açıkladı.

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:21)

Devamını oku...

 

ABd konsolosluğundan davet

ayselKurdistan-Aktuel habermerkezi: Bu akşam 04.10.008  Kuzey Almanya Kürt platformu heyeti Almanya' nın Hamburg konsologlığunun daveti üzerine Damtor semtindeki Amerika Eğitim merkezine gitti. Binanın dışında Kürt heyeti karşılayan bayan konsolos, Kürt heyetle birde hatıra fotoğrafı çektirdi. Kürt heyetinin mensubu bir bayan, üzerinde Kürt ve Amerika bayraklarının bulunduğu bir çiçeği konsolos görevlilerine verdi.

Elektronik kontrolden geçip binaya giren heyet büyük bir salona alındı. Amerika eğitim merkezi binası tıklım tıklım doluydu. Büyük salonlarda televizyon stüdyoları kurulmuş, bir salonda Alman ZDF televizyonu, başka bir salonda Amerikanın CNN televizyonu naklen yayın yapıyordu. Basın mensupları, politikacılar, elçiler ve seçim merakı içinde olan başka meslekten insanlar  dev ekranlardan seçim sonuçlarını izliyorlardı.
Bu gece sabaha kadar açık olan Hamburg daki Amerike eğitim binası seçimleri izleme merkezi olarak hazırlanmıştı.
 


 

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:21)

 

AtV Haber

atv-logo_1Selim Çürükkaya / Atv televizyonu Ergenekon ve Öcalan hakkında bir paket haber yaptı. İzlemek için aşağıdaki linki tıklayınız:Tıklayınız:

 http://habervaktim.com/videoizle.php?id=274


 
RSS yorumları
 

 

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:23)

 

Megolomanın hezeyanları

sait_curukkaya_2006Sait Çürükkaya/ Son aylardaki avukat görüşmelerinde İmralı' da tutuklu bulunan  Öcalan,
Sürekli bir şekilde hakkımızda yalan ve  iftiralarda bulunmaktadır.
Doğal olarak benim bu yalan ve iftiralara karşı cevap hakkım doğmaktadır.


Bazı sözde Kürt aydınları;
„Öcalan bir tutukludur, kendisinin savunma hakkı yoktur, niye dışardaki muhalifleri ona saldırıyor? Yada Öcalanı değil fikirlerini tartışın" şeklinde gerçekle alakalı olmayan demogojilerde bulunmaktadırlar.
Öcalanın kendisine ait bir fikri yok ki tartışılsın, hangi fikrini tartışalım?
Eğer tartışacaksak bu fikirlerin asıl sahibleri   ile tartışmak gerekmiyor mu?
Öcalan'ın yalanlarını,  hezeyanlarını mı tartışalım ?
Buda sadece bir saplantı olur!

Öcalan' ın 19.09.08 ANF de yayınlanan görüşme notunda
"Çürükkayalar bir günde nasıl oldu da korkusuzca Almanya'ya gittiler. Yıllardır da orada barınıyorlar ve haklarında hiçbir yasal işlem yapılmadı. Ama ilginçtir Türkiye de onların iadesini istemedi, onlardan bir kişinin bile iadesini istemedi. (Kaynak:

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:23)

Devamını oku...

 

İtirafçının böylesi

sirSelim Çürükkaya /  Ergenekon üyesi Abdullah Öcalan' ın İmralıdan her hafta neden "Çürükkaya" lar kelimesini sayıkladığını, öğrenmek istiyorsanız, bu kitabı okuyunuz! Birde Sait Çürükkaya' nın Türkiyeye iade davasının yakında Bremende başlayacağını biliniz!
İSTANBUL / "Ermenistan sorununda muhatap bulmak için kırk takla atıyorlar. Neden bu sorunun çözümü için muhatap almıyorsun" diye soran Öcalan, "Beni muhatap alsınlar demiyorum, bu halkın temsilcileri var. DTP ile görüşebilirler" dedi.

Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan, avukatlarıyla bir araya geldi. Edinilen bilgilere göre, sağlık sorunlarına değinen Öcalan, "Sağlık durumuma ilişkin şunları belirtebilirim. Yeni bir ilaç verdiler, onu kullanıyorum. Burnum biraz açılmış, daha rahat nefes alıyorum. Sağlığımla ilgili olarak geçen hafta Bursa'dan cezaevi kurulu üyeleri gelmişti. Onlara da durumumu anlattım. Bu durumu Adalet Bakanlığı'na bildireceklerini söylediler." dedi. Kendisine yeni bir disiplin soruşturması açıldığını kaydeden Öcalan, "Bana yeni bir soruşturma açıldı. Yeni bir hücre cezası yolda olabilir.

 

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:23)

Devamını oku...

 
Diğer Makaleler...