Pazartesi, 25 Mart 2019
Anasayfa Diğer Yazılar

Diğer Yazılar

Komutanlara zehir

zehirTİM'CİLER ZEHİRLENDİ
"Bütün yemeklere, tatlılara pastalara, çorbalara, masaların üzerindeki tuzluklara, biberliklere, limonluklara kattık. Yemek saati geldi, bize 'komutanlar askerlerle yemek yiyecekler, ama kahveyi orada içecekler' dendi.
Sabah gazetesi
Eski GATA Komutanı Şarlak'ın "PKK'lı iki asker Güreş ve kuvvet komutanlarını zehirlemek istedi" iddiası doğrulandı. Öcalan bu eyleme karşı çıkmış.
Zehirli kahve itirafı
Eski GATA Komutanı Ömer Şarlak'ın kitabına aldığı, "PKK'lı iki asker Doğan Güreş ve komutanları zehirlemek istedi" iddiası eski PKK'lıların Nasname sitesinde doğrulandı.
"Kışladan Kampüse" adlı kitabında on üç yıl önce dönemin Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanlarının zehirlenmek istediklerini anlatan eski GATA Komutanı Ömer Şarlak'ın anlattıklarını eski PKK'lılar da doğruladı. PKK'dan ayrılanların kurduğu Nasname adlı internet sitesinde, olayı gerçekleştiren iki erle Bekaa Vadisi'ndeki kampta yapılan bir konuşma yer aldı. Erlerin olayın ayrıntılarını kendisine aktardıklarını söyleyen PKK'nın eski üst düzey yöneticilerinden Selim Çürükkaya zehirlenme olayını doğruladı.

Son Güncelleme (Çarşamba, 15 Ağustos 2018 19:31)

Devamını oku...